Виставка «Сучасні навчальні заклади – 2017»

02 лютого 2017 року в фойє Луганського національного університету  імені Тараса Шевченка  відкрилася  регіональна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2017»

Виставка організована  відповідно до  Постанови  Кабінету Міністрів України «Про вдосконалення  виставково-ярмаркової  діяльності в Україні», з метою популяризації освіти в Україні,  ознайомлення громадян регіону із здобутками  освіти Старобільського району.

Сьогодні в університетській вітальні старобільчани  мали добру нагоду побачити доробки  викладачів і студентів ЛНУ ім.. Тараса Шевченка,  учителів шести шкіл Старобільського району (Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІст.№2, Старобільська ЗОШ І-ІІст.№1, Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст., Калмиківська ЗОШ І-ІІІст., Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Половинкинська ЗОШ І-ІІІ ст.)   та керівників гуртків  Старобільського районного  Будинку творчості дітей та юнацтва.

 

 

 

 

На виставці  можна було переглянути  різні  видання, методичні збірки, розробки і розгортки , відкриті уроки і позакласні заходи,  організацію  роботи шкільних краєзнавчих музеїв та кімнат, досвід роботи  із впровадження  інноваційних та інформаційно- комунікативних технологій,  поробки, виготовлені  руками учнів, вчителів, керівників гуртків, роботи юних художників.  Головне, що  об’єднує усі експонати , – це любов  до свого навчального закладу, до обраної справи, це творчість і натхнення педагогів і їх учнів.

Виставка  буде функціонувати  кожного четверга  впродовж усього лютого, тобто 2, 9, 16 і 23 числа. І  кожного виставкового дня  на виставці будуть нові цікаві експонати.

На відкриття виставки завітали

-голова Старобільської райдержадміністрації в Луганській області ГАРКАВИЙ Анатолій Іванович;

 

 

-начальник відділу  освіти Старобільської РДА ІВАШКІНА Олена Анатоліївна;

 

 

-директори педагогічних коледжів  ЛНУ імені Тараса Шевченка  КОВПАК Олена Сергіївна та МОТУНОВА   Наталія Вікторівна;

-директор  наукової бібліотеки  ЛНУ ім.. Тараса Шевченка, кандидат педнаук, доцент ПОЧИНКОВА Марія Миколаївна.

Голова Старобільської РДА Гаркавий А.І. висловив подяку директорам навчальних закладів, педагоги  яких готували експонати  на перший тур виставки , підкреслив  що  в такий скрутний  для нашої держави час , педагоги  продовжують   робити велику  справу в ім’я розвитку  освітнього потенціалу нашого регіону, збереження  духовності та самобутності  України.  Побажав  не зупинятися  на досягнутому і надалі  продовжувати  свою добру  і таку необхідну працю.

І ми бажаємо усім  освітянам Старобільщини невичерпної енергії, творчого натхнення, успіхів на освітянській ниві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *