КОНКУРС, ЩО НАДИХАЄ НА ПОДАЛЬШУ ТВОРЧІСТЬ І ОПТИМІЗМ

    Кожного року  учителі   із усіх регіонів Луганської області  підтверджують думку про те, що випадкових людей у цій професії  не буває. Обласний тур конкурсу «Учитель року» збирає володарів безсумнівного педагогічного таланту, високого рівня професійних знань і надзвичайно цікавих неординарних людей.

Участь у конкурсі  не залежить від великого педагогічного стажу, він залежить  від бажання  кожного учасника  показати уміння віртуозно провести  майстер-клас, урок, представити себе як особистість, підвищити свій особистий статус,  статус свого навчального закладу і району.  Найголовніше тут, напевно, – ВИЗНАННЯ!  Визнання того, що Учитель працює і працює добросовісно,  творчо, не дивлячись на якість життя і  ситуацію  у нас на Сході. Що рівень його майстерності і духовних якостей  надзвичайно високий.

Участь у конкурсі дає можливість Учителю побачити, як працюють колеги з інших міст і районів області, показати свій особистий творчий  доробок, відчути себе фахівцем, працю якого шанують.

 Здобувши перемогу у районному етапі  конкурсу, група наших вчителів взяла участь  у відбірковому дистанційному етапі, який проводили фахівці ЛОІППО.

Зауважимо, що у ІІ (обласному) турі  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» змагалися  8 кращих вчителів  нашого  району у номінаціях «Початкова освіта», «Біологія», «Інформатика» та «Музичне  мистецтво».

Під час відбіркового дистанційного етапу оцінювались авторські Інтернет-ресурси (педагогічні сайти) конкурсантів, телекомунікаційне представлення ними власного педагогічного досвіду. Крім цього, в режимі он-лайн учасники конкурсу проходили тестування фахової компетентності.  За результатами відбіркового етапу за рейтинговою системою були відібрані кандидатури для участі у фінальному етапі конкурсу. Від нашого району до фіналу  пройшли  6 конкурсантів.  Такої кількості фіналістів від нашого району за всю історію існування  конкурсу «Учитель року»  жодного разу не було!

До визначення учасників фінального етапу  були залучені не лише науковці й педагоги-переможці цього Конкурсу у попередні роки, а й представники районних (міських) методичних служб. Це дало змогу підвищити прозорість та об’єктивність оцінювання.

З гордістю представляємо переможців, призерів і лауреатів обласного туру  конкурсу «Учитель року – 2017»

Номінація «Біологія»

Бондар Світлана Анатоліївна, учитель біології Вишневської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради , ПЕРШЕ місце;

 

 

 

 

                                                                        

       Нещерет Оксана Валентинівна, учитель біології Старобільської СЗОШ І-ІІІст. №3 Старобільської районної ради , ДРУГЕ місце

 

 

 

 

Номінація «Початкові класи»

Шейко Світлана Іванівна, учитель Старобільської СЗОШ І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради,     ДРУГЕ            місце;

 

 

 

 

Номінація «Інформатика»

Кобиляцький Володимир Петрович, учитель Старобільської гімназії Старобільської районної ради,     ПЕРШЕ    місце;

 

 

 

 

Комарова Юлія Леонідівна, учитель Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІст. №2 Старобільської районної ради,      ЧЕТВЕРТЕ           місце.

Номінація «Музичне мистецтво»

Ходакова Наталія Іванівна, учитель музичного мистецтва Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІступенів №2 Старобільської районної ради, ТРЕТЄ місце;

   

 

 

    Вітаємо учасників фінального туру конкурсу «Учитель року – 2017» за прекрасний виступ!

Конкурс відбувся, позаду хвилювання і  велика змістовна підготовка учасників конкурсу,  допомога   керівників закладу, методистів Старобільського РМК.  Чи будуть почивати на лаврах наші конкурсанти? Ні, зробивши  вибір стати вчителем, людина перетворюється на  незвичайну неординарну особистість. Адже щоб стати найкращим, наймудрішим, найрозумнішим, треба неабиякі вміння і надзвичайну силу духу, вірність своїй справі і тим учням, яких навчаєш. Тож, попереду цікава робота, нові плани, задуми, досягнення і звершення!

Для освіти Старобільщини  є величезним проривом   перші місця у професійному  конкурсі Бондар Світлани Анатоліївни і Кобиляцького Володимира Петровича! Це – вчителі від Бога! Завдячуючи перемозі в обласному етапі, їм  випала честь   представляти  Луганську область на Всеукраїнському рівні!

Будемо з нетерпінням чекати повідомлень із ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017».  Уся учительська спільнота Старобільського району  вболіває за наших  переможців. Побажаємо Світлані Анатоліївні  та Володимиру Петровичу  нових звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *