Шевченківські дні

Учні  загальноосвітніх навчальних закладів Старобільщини долучилися до районного заходу, присвяченого Шевченківським дням, а в навчальних закладах    відбулися тематичні просвітницькі заходи щодо вшанування  пам’яті та відзначення 203-річниці від дня народження Великого Кобзаря

З метою вшанування  пам’яті та відзначення 203-річниці від дня народження Великого Кобзаря, виховання патріотизму та гордості за свою державу у загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися вечори пам’яті, конкурси творчих робіт, вікторини, тематичні літературні виставки, усні журнали, літературно-музичні композиції, виховні години, конкурси на краще виконання творів Т.Г. Шевченка та інші просвітницькі заходи.

9 березня 2017 року учні Старобільської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 2 та вихованці Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва взяли участь у районному святі, присвяченому дню народження Тараса Григоровича Шевченка.

У Старобільській гімназії відбулася гімназійна мистецька акція «Мій Шевченко».

В рамках Днів вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка  в Підгорівській ЗОШ І-ІІІ ст. учнями 8-11 класів було переглянуто фільм про життя та творчість великого митця. Для учнів початкових класів відбувся виховний захід «Вчіться в Шевченка любить рідну землю», на якому учні зачитали улюблені рядки з творів Кобзаря, заспівали пісні на вірші Т. Г. Шевченка, взяли участь у бліц-турнірі «Великий Кобзар». Учні та педагогічний колектив школи підготували випуск «Підгорівської  хвильки» присвячений Т. Г. Шевченка. Була виготовлена тематична вітрина «Дні пам’яті Т. Г. Шевченка».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *