Відбулося громадське обговорення щодо створення опорних навчальних закладів в Старобільському районі.

23 березня 2017 року відбулося громадське обговорення проектів створення опорних навчальних закладів на період до 2020 року. В обговоренні брали участь: голова Старобільської районної ради – Кулачка М.О., заступник голови райдержадміністрації – Григоренко О.О., голова комісії райради з питань соціально-гуманітарного розвитку – Живага О.М., начальник відділу освіти – Івашкіна О.А., члени бюджетної комісії та соціально-гуманітарної, представники колегії відділу освіти, керівники Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Верхньопокровської ЗОШ І-ІІ ст. та Курячівської ЗОШ І-ІІ ст.

У ході обговорення відділом освіти було запропоновано у 2017 році створити опорний навчальний заклад на базі Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ст., а закладами-філіями визначити: Верхньопокровську та Курячівську школи. Дана пропозиція аргументована тим, що згідно вимог законодавства у Старобільському районі зазначений заклад відповідає всім нормам.

Дане питання було окремо обговорено на засіданні комісії районної ради з питань соціально-гуманітарного розвитку, де комісією буде вирішено чи актуально створення опорної закладу саме на базі Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *