Відбулося обласне зональне спортивне свято «Олімпійське лелеченя» – «Olimpic move UA»-2017

 30 березня 2017 року в спортивній залі Старобільської ДЮСШ  відбувся  обласний зональний спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olimpic move UA»-2017.

До змагань  долучилися 4  команди, переможці районних змагань з Білокуракинського, Сватівського, Новоайдарського та Старобільського районів.     Старобільський район на змаганнях представляла команда Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Усіх учасників та гостей свята привітав ансамбль танцю «Парадіз» Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва.

Програма заходу складалася з трьох конкурсних етапів.

Усі команди вразили своїми презентаціями. Це були яскраві, видовищні і оригінальні спортивно-танцювальні виступи, у яких команди пропагували здоровий спосіб життя, спорт, олімпізм, цікаво розповідали про свої школи та спортивні досягнення.

Вікторина «Знавці олімпійського спорту» виявила найерудованіших спортсменів.

У комбінованій же естафеті учні змагалися на швидше виконання  «Передачі олімпійського вогню»,   «Перенесення м’яча на ракетці», «Кенгуру», «Баскетбол+футбол», «Стрибки на скакалці», «Стрибки в довжину з місця». У фінальному етапі естафети усі команди змагалися на швидкість у складанні назви символу змагань «ЛЕЛЕЧЕНЯ».

Доки суддівська бригада  підводила підсумки змагань, усі учасники під керівництвом учасників  ансамблю танцю «Парадіз» із задоволенням виконали патріотичну зарядку.

У творчій та доброзичливій, але суперницькій атмосфері  визначилися команди-переможці.

Отже, за активну участь у заході дипломом відзначено команду Сватівського району.

Призові місця розподілилися таким чином:

І місце – команда  Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Старобільського району;

ІІ місце – команда Новоайдарської школи-гімназії Новоайдарського району

ІІІ місце – команда Нещеретівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Білокуракинського району

Вітаємо  всіх учасників обласного зонального  спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olimpic move UA»-2017, а командам Підгорівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Новоайдарської школи-гімназії бажаємо найкращих результатів та гідного представлення своїх районів у  фінальних обласних змаганнях  «Олімпійське лелеченя» – «Olimpic move UA»-2017, які відбудуться  7 квітня  2017 року в м. Кремінна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *