Перші сходинки до педагогічного олімпу

27 квітня у рамках тижня молодого педагога «Перші сходинки до педагогічного олімпу» у методичній вітальні Старобільського РМК відбулася зустріч педагогічних працівників району, стаж роботи яких у школі менше 3-х років.

Спершу була організована виставка особистих  методичних доробок молодих  колег : розробки уроків, виховних заходів і сценаріїв, роздатковий матеріал, навчальні проекти, використання інтерактивних технологій на уроках  та ін..

Захід відкрила завідувач Старобільського РМК Сопільник Н.М.

З вітальним словом до молодих колег звернулася начальник відділу освіти  Івашкіна Олена Анатоліївна.

Потім молоді колеги пройшли анкетування щодо виявлення їхніх запитів.

Круглий стіл «Сучасний погляд  на освіту. Його величність Урок», який підготували методисти Вороніна Л.В. та Степанова Т.І., спонукав до роботи майже усіх  присутніх у залі, адже розглядалися дуже важливі питання.

На завершення заходу психологи  Комаров К.О.  і  Черниш І.О., розділивши учасників зустрічі  на дві групи, провели тренінг «Шлях до успіху».

Попереду у молодих колег Старобільщини великі і відповідальні завдання, здійснення  задумів і планів, невтомна робота  думки, постійна творчість на благо освіти  району і держави. Успіхів вам, шановні  колеги і до наступної  зустрічі!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *