Освітяни Старобільщини радо вітають КОБИЛЯЦЬКОГО Володимира Петровича

З 21 по 28 квітня 2017 року  в Хмельницькому  проводився  фінальний етап  Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року – 2017».Освітяни Старобільщини  радо вітають  КОБИЛЯЦЬКОГО Володимира Петровича , вчителя  інформатики  Старобільської гімназії – лауреата  ІІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2017» у номінації «Інформатика».

Приємно, що Володимир Петрович  гідно пройшов  випробування і довів, що  високі знання, професіоналізм, любов до дітей  і самовдосконалення  є складовими успіху учителя, покликання якого  «сіяти розумне, добре, вічне …».

Бажаємо  Володимиру Петровичу не зупинятися  на досягнутому, розкривати і примножувати творчий потенціал учительства  Луганської області на ниві Добра, Патріотизму і Віри  у мирне майбутнє нашої країни.

Кобиляцький Володимир Петрович працює вчителем інформатики в Старобільській гімназії з 1993 р. За цей час виявив високий рівень професійної та методичної майстерності. Педагог вільно володіє методами і засобами інформаційно-комунікативної діяльності і формує відповідні вміння в учнів, володіє широким спектром стратегій навчання; уміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї; застосовує нестандартні форми проведення уроків. Учитель уміло реалізовує на уроках принципи науковості та доступності навчального матеріалу, застосовує проектні та інтерактивні технології, розвиває комунікативні та інформаційні компетентності учнів. Вчитель залучає школярів до самостійного пошуку розв’язання проблемних ситуацій, сприяє формуванню високого рівня засвоєння учнями теоретичного матеріалу і якісних практичних навичок. У своїй роботі він ефективно використовує можливості мультимедійного комплексу та кабінету інформатики.

 

Працюючи над проблемою «Формування інформаційно-комунікаційних компетентностей учнів у глобалізованому освітньому просторі» вчитель Кобиляцький В.П. приділяє велику увагу розвитку уміння – знайти себе кожному з вихованців в новому освітньому середовищі на основі засобів ІКТ.

Володимир Петрович використовує широкий набір методів викладання навчального матеріалу: евристичний, дослідницький, методи стимулювання й мотивації,  контролю й самоконтролю,  методику створення  ситуації успіху,  проблемний  та ігровий методи навчання, що дозволяє вчителю реалізувати потенціал кожного учня.

Кобиляцький В.П.  здатний самостійно орієнтуватися в методиці викладання предмета: при змінах концепції, змісті курсу, появі нових навчально-методичних комплексів. Він готовий приймати відповідальність за якість надання освітніх послуг в рамках навчального предмета. Загальні показники якості знань з інформатики за попередні навчальні роки – 100%.

Значну увагу Кобиляцький В.П. приділяє  роботі з обдарованою молоддю. Підготовлені ним учні є постійними переможцями районних, обласних та учасниками республіканських Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, переможцями та лауреатами  Всеукраїнських конкурсів.

Кобиляцький В. П. – ерудована талановита особистість. Він бере участь у професійних конкурсах, є автором сайту Старобільської гімназії, створив власну програму для дистанційного навчання учнів.

З 2000 року Кобиляцький В.П. є керівником  районного методичного об’єднання вчителів інформатики. Вчитель зацікавлено передає свій педагогічний досвід колегам: проводить відкриті уроки, семінари, майстер-класи. Є вчителем вчителів гімназії з освоєння ІКТ. У грудні 2016 р. провів майстер-клас «Хмарні технології» з використанням додатка Web 2.0 для підтримки навчання й процесу викладання за допомогою інтерактивних модулів.

Кобиляцький В.П. нагороджений Почесними грамотами відділу освіти Старобільської РДА та Департаменту освіти Луганської державної адміністрації.

Володимир Петрович комунікативна, доброзичлива, порядна, наполеглива, щира серцем людина.

Як творчий вчитель, фахівець  високого  науково-методичного рівня, який забезпечує високі результати учнів у навчанні, Кобиляцький В.П. користується авторитетом серед колег, учнів та їх батьків.

ІНФ_Протокол_7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *