День Європи на Старобільщині

11 та 12 травня 2017 року  в Старобільському районі відбувся ряд заходів з нагоди Дня Європи в Україні.

12 травня 2017 року відбувся міський флеш-моб  «Ми європейці»,  присвячений   Дню Європи.  Урочисте дійство проходило у святковій, радісній атмосфері.  400  учнів 5-7 класів  міських шкіл у яскравих костюмах, використовуючи символіку України та країн Європейського Союзу,    продемонстрували  бачення європейського напрямку розвитку нашої держави.  Метою флеш-мобу було ознайомлення якомога ширшого кола громадськості району з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед молоді.   

Дитяче бачення європейського майбутнього України виразилося у дитячих малюнках та фотороботах, представлених  на районній  виставці дитячих малюнків «Україна – Євросоюз моїми очима»  та  районній фотовиставці «Мандруємо країнами Європи», розгорнутих у приміщенні Будинку творчості дітей та юнацтва.

11 травня 2017 року  відбулося засідання круглого столу «Європейський Союз та європейські горизонти України», де обговорювались актуальні питання співпраці України з Європейським союзом.  У ньому взяли участь педагогічні працівники Старобільського району.

До Дня Європи в загальноосвітніх навчальних закладах району  були  проведені уроки, бесіди, виховні години, на яких учні знайомилися з історією та державною символікою країн Європи, а також про культурну спадщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *