Науково-практичний семінар в дошкільному закладі №4 «Теремок».

16.05.2017 року в дошкільному навчальному закладі № 4 «Теремок» був проведений науково – практичний семінар на тему: «Напрямки роботи дошкільного навчального закладу з інноваційної діяльності» для завідувачів та вихователів-методистів ДНЗ Старобільського району.

ДНЗ №4 «Теремок» в 2015-2016 навчальному році був учасником міжнародного проекту «Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах», який передбачає впровадження інноваційної методики «Лялька як персона». А в 2016-2017 навчальному році став  учасником міжнародного проекту «Садочок – простір дружній до дитини»,що передбачає  впровадження інноваційної методики «Ранкові зустрічі».

Тому педагоги закладу представили свій досвід роботи з впровадження інноваційних методик «Лялька як персона» та «Ранкові зустрічі». Учасники семінару мали змогу переглянути заняття-зустріч з лялькою-персоною в старшій групі, яке провела психолог Дуганова О.А. та відео «Ранкової зустрічі» в ІІ старшій групі,що проводила вихователь Стеценко К.Л.

Важливу роль в ДНЗ №4 приділяють створенню предметно-розвиваючого середовища з інноваційної діяльності. Педагоги закладу презентували краєзнавчий міні-музей та сенсорну кімнату, які були обладнані в цьому навчальному році.

Учасників семінару привітали діти патріотичним танком «Перлина-Україна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *