Освітяни Старобільщини прийняли участь у Всеукраїнській серпневій конференції

18 серпня 2017 року у Києві відбулася Всеукраїнська серпнева конференція педагогічних працівників. На конференції, у складі делегації від Луганщини, були присутні директор та заступник директора Лиманської ЗОШ І – ІІІ ступенів Старобільської райради Проказа Надія Іванівна та Слюсарєва Лариса Миколаївна. Педагоги Лиманської ЗОШ І – ІІІ ступенів були запрошені як представники навчального закладу, який з 1 вересня 2017 року візьме участь в експериментальному пілотному проекті впровадження нового державного стандарту загальної початкової освіти «Нова українська школа».

Під час роботи конференції з привітальними словами до освітян всієї України звернувся Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман, який наголосив саме на важливості професії вчителя, який покликаний нести зміни до української освіти, робити її цікавою, доступною, якісною!

Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, також привітала вчительську спільноту з початком нового навчального року і подякувала тим колективам, які не побоялися стати на стежку експерименту, новаторства. Міністр запевнила, що саме разом ми побудуємо європейське суспільство – суспільство освіченого загалу, високої культури і рівних можливостей. А ще вона переконала, що саме вчителі – агенти змін, які зважилися на такий відповідальний крок, як участь в експерименті Нової української школи, дійсно фахівці своєї справи, які зможуть втілити в життя все задумане, і в майбутньому поширювати свій досвід змін та стати ресурсним центром в освіті!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *