Представники Старобільського відділу освіти прийняли участь у триденному семінарі-тренінзі “Реалізація Концепції безпечної школи в умовах децентралізації та реформування галузі освіти у Луганській області”

Представники Старобільського відділу освіти прийняли участь у триденному семінарі-тренінзі “Реалізація Концепції безпечної школи в умовах децентралізації та реформування галузі освіти у Луганській області”. Керівники відділів освіти, члени асоціаціі освітян та директори пілотних шкіл, представники Департаменту освіти Луганської ОДА три дні плідно працювали, аби обговорити Концепцію Безпечної Школи, та напрацювати свої власні рекомендації запровадження моделі у освітніх закладах Луганщини. Тема актуальна не лише для шкіл, що знаходяться близько до контактної лінії, але і всіх закладів України.

Дякуємо Департаменту освіти і науки Луганської ОДА за організацію, нашій тренерці Вероніці Андрєєнковій, яка дуже фахово веде группу та ЮНІСЕФ, який радо надав експертну підтримку на шляху пілотування Концепції Безпечної Школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *