Про проведення конкурсу на посаду директора комунальної усанови «Старобільський інклюзивно-ресурсний центр» Старобільської районної ради Луганської області

   

03 вересня 2018 року у відділі  освіти вперше після прийняття Закону України «Про освіту» відбулося засідання конкурсної комісії  щодо  визначення кандидата на заміщення  вакантної посади директора комунальної установи «Старобільський інклюзивно-ресурсний центр» Старобільської районної ради Луганської області.

На вакантну посаду директора  інклюзивно-ресурного центру претендувало дві особи: Гончарова Ірина Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Лиманської ЗОШ І-ІІІст. та Тіліверко Наталя Володимирівна – районний логопед.

Відповідно до Положення  відділу освіти Старобільської РДА  про конкурсний відбір та з метою об’єктивної оцінки знань  і здібностей  кандидатів конкурсною комісією було проведено іспит на посаду директора  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Іспит  кандидати складали письмово за екзаменаційними білетами. У білетах було по 6 питань, які передбачали  перевірку   кандидатів на знання Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про запобігання  корупції», Постанов Кабінету Міністрів  України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання  у загальноосвітніх  навчальних закладах» та «Про затвердження  Положення про  інклюзивно-ресурсний центр».

Після іспиту з кандидатами проводилася співбесіда, метою якої була оцінка відповідності досвіду, досягнень,  компетенції, особистих якостей  вимогам  до професійної компетентності.  Визначення  результатів співбесіди здійснювалося кожним членом комісії  індивідуально.

За підсумком балів, отриманих за іспит і співбесіду, перемогу отримала Гончарова Ірина Миколаївна.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *