ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ВАКАНТНІ ПОСАДИ КУ «СТАРОБІЛЬСЬКИЙ ІРЦ»

02 жовтня 2018 року у Відділі  освіти Старобільської РДА відбулося засідання конкурсної комісії  щодо  визначення кандидатів на заміщення  вакантних посад фахівців комунальної установи «Старобільський інклюзивно-ресурсний центр» Старобільської районної ради Луганської області. Мета проведення конкурсу: добір осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки.

Проведення конкурсу здійснювалося відповідно до професійної компетентності кандидатів на заміщення вакантних посад фахівців Старобільського  ІРЦ на основі оцінювання їх особистих досягнень, знань, умінь і навичок, моральних і ділових якостей для належного виконання посадових обов’язків.

Іспит  кандидати складали відповідно до Порядку, письмово за екзаменаційними білетами. У білетах було по 3 питання, які передбачали  перевірку   кандидатів на знання Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», Постанов Кабінету Міністрів  України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання  у загальноосвітніх  навчальних закладах» та «Про затвердження  Положення про  інклюзивно-ресурсний центр».

Після іспиту з кандидатами проводилася співбесіда, метою якої була оцінка відповідності досвіду, досягнень,  компетенції, особистих якостей  вимогам  до професійної компетентності.  Визначення  результатів співбесіди здійснювалося кожним членом комісії  індивідуально.

За підсумком балів, отриманих за іспит і співбесіду,  перемогу отримали Шевчик Оксана Геннадіївна та Ярченко Євгенія Русланівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *