Про  результати конкурсу на заміщення вакантних посад фахівців КУ «Старобільський ІРЦ»

У період з 21.12.18 р. по 17.01.2019 р. відбувся конкурс на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Старобільський інклюзивно-ресурсний центр» Старобільської районної ради Луганської області.  Мета проведення конкурсу: добір осіб, здатних професійно виконувати свої посадові обов’язки. Іспит  кандидати складали відповідно до Порядку, письмово за екзаменаційними білетами. У білетах було по 3 питання, які передбачали  перевірку знань  кандидатів Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», Постанов Кабінету Міністрів  України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання  у загальноосвітніх  навчальних закладах» та «Про затвердження  Положення про  інклюзивно-ресурсний центр».

Після іспиту з кандидатами проводилася співбесіда, метою якої була оцінка відповідності досвіду, досягнень,  компетенції, особистих якостей  вимогам  до професійної компетентності. Визначення результатів співбесіди здійснювалося кожним членом комісії  індивідуально.

За результатами конкурсного відбору переможцями стали:

на посаду вчителя-дефектологаШипуліна Лада Геннадіївна (має вищу освіту – за спеціальністю «Спеціальна освіта»);

на посади вчителів-реабілітологів – Каксторних Олександр Сергійович (має вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та середньо-спеціальну освіту за спеціальністю «Лікувальна справа», стаж роботи 3 роки) та Гамрецький Дмитро Володимирович (має вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та середньо-спеціальну освіту за спеціальністю «Лікувальна справа»);

на посаду практичного психолога – Касторних Ілона Володимирівна (має вищу освіту за спеціальністю «Філологія», стаж роботи практичним психологом – 3 роки)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *