Пройшов обласний науково-практичний семінар «Моделювання освітнього простору сучасного закладу позашкільної освіти»

19 квітня 2019 року на базі Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся обласний науково-практичний семінар «Моделювання освітнього простору сучасного закладу позашкільної освіти» для керівників закладів позашкільної освіти Луганської області у новому дискусійному форматі ЕdCamp. Відкрила семінар головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховання та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Жукова Н.В.
У своєму виступі вона окреслила стан позашкільної освіти області та досягнення педагогічних працівників у 2018 році. Після чого педагогічний колектив Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва презентував освітній простір свого закладу.  
У ході круглого столу «Спілкуємось, міркуємо, вчимося. Ідеї та ініціативи розвитку позашкільного закладу» директор Мозго Л.Г. порушила  актуальні питання реформування позашкільної освіти, презентувала присутнім програму розвитку свого закладу. У дискусійній частині відбувся   відкритий обмін  педагогічним досвідом та ідеями щодо  розв’язання  спільних задач розвитку закладів позашкільної освіти, усі присутні в атмосфері, яка об’єднує, стали активними учасниками обговорення порушених питань.
          У практичній частині «Арт-екскурсія «Творчий навігатор» за принципом ЕdCamp  «Візьми – якщо хочеш» у формі екскурсії керівники гуртків «Англійська мова», «Основи комп’ютерних технологій», «Декоративно-образотворче мистецтво», «Юні екологи», «Сучасна хореографія» поділилися своїм досвідом роботи, які форми і методи навчання та виховання використовують на своїх заняттях.   
          Фінальним акордом «Творчого навігатора» стало проведення флеш-мобу «Буде мир на Україні», учасниками якого були вихованці художніх колективів , педагогічний колектив Будинку творчості та усі учасники семінару, які висловили об’єднання всіх і кожного заради миру у нашій державі.
          Підсумовуючи захід, учасники семінару висловили свої враження, висловили думку, що ця  зустріч поповнила  досвід   новими знаннями, корисними контактами, а головне –  натхненням змінювати  заклади позашкільної освіти  на краще. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *