11-12 травня у Старобільському районному Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся чемпіонат Луганської області з шахів

11-12 травня у Старобільському районному Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 14-ти років. Такий турнір в нашому місті зібрався вже вчетверте та цього року в ньому взяли участь 28 юних шахістів, серед яких 22 хлопці та 6 дівчат. За першість області змагались 25  представників гуртка «Шахи»  (чотири дівчини та 21 хлопець) Старобільського районного Будинку творчості дітей та юнацтва та вихованці шахового відділення Станично-Луганської ДЮСШ.

За підсумками чемпіонату серед юнаків у турнірі зі швидких шахів впевнену перемогу зі стовідсотковим результатом здобув Олійник Олексій (гурток «Шахи», Старобільська гімназія),  друге місце посів Чистяк Антон (гурток «Шахи», Старобільська ЗОШ I-II ступенів №1), а третім став Зубарєв Руслан (Станично-Луганська ДЮСШ). У змаганні з блискавичної гри так самовпевнено, з відривом у два очки від другого призера, знову переможцем став Олійник Олексій. Срібну медаль бліцтурніру у хлопців відвоювала Підлісна Крістіна (гурток «Шахи», Старобільська ЗОШ I-II ступенів №1), а бронзовим призером став Трофименко Ілля (гурток «Шахи», Підгорівська ЗОШ).

У змаганнях дівчат золоті медалі як зі швидких шахів, так і з блискавичної гри зі стовідсотковим результатом здобула Підлісна Крістіна. Друге місце в обох видах змагань зайняла Гранкіна Юлія (Старобільська СЗОШ I-III ступенів №3), а третє – Чумак Софія (гурток «Шахи», Підгорівська ЗОШ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *