Обговорили організоване закінчення 2019-2020 навчального року

29 квітня 2020 року, начальник Відділу освіти Старобільської РДА Олена Івашкіна провела онлайн-нараду щодо організованого завершення 2019-2020 навчального року.

Олена Анатоліївна наголосила, що питання виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти згідно з чинним законодавством.

Міністерство освіти і науки України рекомендує у закладах загальної середньої освіти завершити освітній процес до кінця травня, тобто зберегти початкову структуру 2019-2020 навч. року.

Відповідно до рекомендацій МОН, всі учні повинні бути переведені до наступного класу, отримати свідоцтва досягнень, табелі успішності, а випускники 9 та 11 класів – документи про освіту.

Наразі найактуальнішим завданням для закладів освіти є створення належних умов для проведення тематичного та підсумкового оцінювання учнів в умовах продовження дії карантинних заходів.

Також учні 11-х класів складають ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Документи про здобуття повної середньої освіти вони отримають після проходження ДПА.

В Уряді рекомендують на початку 2020-2021 навчального року в 2-11-х класах провести вхідне оцінювання, за результатами якого можна буде здійснити планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно.

Також на нараді були розглянуті питання впровадження Закону України «Про повну загальну середню освіту» в закладах освіти області в частині дотримання трудових відносин.

У заході взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *