РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ОСВІТНІ ЦЕНТРИ “ДОНБАС-УКРАЇНА”, У 2020 РОЦІ ВОНИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ДО 23 ЖОВТНЯ

Вступникам потрібно лише обрати спеціальність і заклад освіти, куди б вони хотіли вступати, та звернутись до освітнього центру в цьому закладі між 9 червня та 23 жовтня 2020 року. Про візит до освітнього центру можна домовитись заздалегідь, контакти центрів розміщені на сайті Міністерства освіти і науки.

У 2020 році мешканці тимчасово окупованих територій можуть вступати за спрощеною процедурою до понад 100 університетів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки, Міністерству охорони здоров’я, Міністерству внутрішніх справ та Міністерству культури та інформаційної політики.

Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах: вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня.

9 червня 2020 року, розпочали свою роботу освітні центри “Донбас-Україна”, звернувшись до яких вступники з тимчасово окупованих територій можуть вступати без ЗНО до українських університетів. У Старобільську – це Державний заклад  «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та Луганський національний аграрний університет з якими буде співпрацювати Старобільська ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 4.

Ті, які не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт. 

Для вступу мешканцям тимчасово окупованих територій не обов’язково мати український паспорт, достатньо мати свідоцтво про народження. А вступники, які не мають українського документа про освіту, можуть отримати його через освітній центр, який направить їх у школу при освітньому центрі для складання двох іспитів державної підсумкової атестації з української мови та історії України. Також їм потрібно буде скласти один вступний іспит, який встановлює заклад вищої освіти. 

У робочі дні з 9:00 до 18:00 працює безкоштовна гаряча лінія для вступників із тимчасово окупованих територій (0-800-504-425).

Графік роботи освітнього центру «Донбас-Україна» ДЗ «ЛНУ ім. Тараса Шевченка»

з 08:00 до 16:00

Адреса:
м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1,
навчальний корпус № 1, перший поверх
E-mail: mail@luguniv.edu.ua

За інформацією звертайтеся за телефоном освітнього центру «Донбас-Україна»:

+38 097-446-88-13, +38 095-105-6005 мобільний, вайбер).

Графік роботи освітнього центру «Донбас-Україна» Луганський національний аграрний університет

з 08:00 до 16:00

Адреса:
м. Старобільськ, вул. Слобожанська, 68.
E-mail: pk@lgnau.edu.ua

За інформацією звертайтеся за телефоном освітнього центру «Донбас-Україна»:

+38 0661958747 мобільний, вайбер).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *