Освіта Старобільщини у червні 2020 року

У червні 2020 року відновили поетапно роботу 7 закладів дошкільної освіти міста Старобільська. Так в умовах адаптивного карантину в дитячих садочках працює 24 групи, які відвідують 230 дітей. Заклади дошкільної освіти було забезпечено: засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та миючими засобами, інвентарем для прибирання.

15 закладами загальної середньої освіти у червні було:

  • оформлено та видано табелі успішності учасникам освітнього процесу;
  • вручено свідоцтва про здобуття базової середньої освіти випускникам 2020 року, враховуючи рекомендації Міністерства освіти і науки України;
  • видано накази про зарахування,  переведення та випуск учнів.

Також, у червні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання тестуванням, якій передувала чимала підготовка. Здійснено навчання осіб задіяних в ЗНО, проведено інструктивно-методичні наради, сформовано бази, тощо. Цього року ЗНО вперше проводиться з дотриманням карантинних обмежень через поширення коронавірусної інфекції.

У звітному місяці пройшло оцінювання з математики (25.06) та української мови та літератури (30.06). У місті Старобільськ працює п’ять пунктів тестування на які з’явилися близько тисячі абітурієнтів з нашого та сусідніх районів для складання ЗНО. Пункти тестування було забезпечено засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими та миючими засобами.

Розпочато підготовку закладів освіти до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, а саме здійснювалося: проведення поточних ремонтів, аналіз систем водо та газопостачання, перевірялися електросистеми, системи каналізації та водовідведення тощо.

Ще, у червні, оголошено закупівлі для забезпечення учнів 1-х класів 2020-2021 навчального року предметами та матеріалами, що передбачені Новою українською школою.

Літо – це час відпусток. Тож заклади освіти, розпочали успішно відпускну компанію. Підготовлено накази на відпустку, здійснено нарахування та виплату відпускних згідно бюджетного законодавства.

Гарного всім літа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *