У закладах загальної середньої освіти розпочався освітній процес

У перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначають День знань. Традиційно, в цей день, кожна школа України радісно зустрічає школярів та вітає їх з початком навчального року. Ось і сьогодні, у 15 закладах загальної середньої освіти Старобільщини розпочався освітній процес. Цього річ школи прийняли 3092 учні у 163 класи. Вперше за шкільні парти сіли 319 першокласників. Формат зустрічей і проведення 1 вересня кожен заклад обирав індивідуально з дотриманням Тимчасових рекомендації щодо організації навчального процесу.

Закладами загальної середньої освіти розроблено маршрути руху здобувачів освіти у приміщенні шкіл, скориговано графіки занять,дзвінків, харчування; локальними наказами призначено відповідальних за організацію та дотримання відповідних протиепідемічних заходів, розроблено інформативні куточки, облаштовані місця для збору використаних засобів індивідуального захисту, для користування антисептиками та проведення щоденного скринінгу; оформлено документальне супроводження, проведено роз’яснювальну роботу серед персоналу, визначено місця для ізоляції та алгоритму дій на випадок надзвичайної ситуації тощо. Заклади освіти забезпечені засобами індивідуального захисту, мають запаси рідкого мила,антисептиків, засоби для вимірювання температури.

          Перший урок пройшов за темою: «Культура здорового способу життя у нових обставинах». У рамках якого з дітьми проводилося:

  • відпрацювання одягання, знімання та утилізації масок;
  • ознайомлення з правилами як правильно мити руки;
  • відпрацювання використання дезінфікуючих засобів, тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *