Оголошення про проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти серед закладів загальної середньої освіти Старобільської міської ради Луганської області

Конкурс проводитиметься відповідно до Умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти затверджених рішенням Старобільської міської ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти» №11/7 від 27.05.2021.

Конкурс оголошується на визначення опорного закладу освіти з метою створення єдиного освітнього простору та безпечного освітнього середовища; забезпечення рівного доступу осіб, у тому числі з особливими освітніми потребами, до здобуття якісної освіти; створення умов для здобуття особами початкової та базової середньої освіти, зокрема шляхом проведення профорієнтаційної роботи серед здобувачів освіти, забезпечення реалізації їх індивідуальної освітньої траєкторії, впровадження курсів за вибором, факультативів, гуртків; раціонального і ефективного використання наявних у закладах освіти та їх філіях ресурсів, їх модернізації.

Учасниками Конкурсу є заклади загальної середньої освіти, власником яких є Старобільська міська рада та мають у своїх закладах освіти не менше 200 учнів (вихованців).

Етапи проведення конкурсу:

І етап – оголошення конкурсу;

ІІ – підготовчий, на якому здійснюється подання заявок закладами загальної середньої освіти Старобільської територіальної громади на участь у Конкурсі до Відділу освіти Старобільської міської ради (протягом 20 днів з дати початку Конкурсу);

ІІІ етап – основний, на якому проводиться визначення переможця Конкурсу (протягом 10 днів).

Для участі у ІІ етапі необхідно подати до Відділу освіти Старобільської міської ради заявку, до якої додаються такі документи:

1) пропозиції щодо створення опорного навчального закладу та його філії;

2) план розвитку закладу освіти (до 10 сторінок) на наступні 3 роки та діючий (для порівняння), який містить таку обов’язкову інформацію:

– загальна демографічна ситуація, відомості про орієнтовну кількість учнів, які будуть навчатися в опорній школі (окремо вказати проєктну потужність опорного закладу, орієнтовну кількість учнів, які будуть підвозитися на навчання до опорного закладу з інших населених пунктів; вказати з яких закладів освіти (реорганізованих, ліквідованих) планується підвезення учнів до опорної школи; маршрути підвезення учнів та педагогічних працівників (з розрахунком відстаней та приблизного часу перебування у дорозі, транспорт, яким буде здійснюватись підвезення);

– потреба додаткового транспорту для підвезення учнів (вихованців) до опорного закладу;

– наявність належної матеріально-технічної бази (належним чином обладнаних фізкультурно-спортивних об’єктів, кабінетів фізики, хімії, біології, географії та інших, лабораторій, навчальних майстерень, їдальні (вказати кількість посадочних місць), внутрішніх туалетів для учнів, комп’ютерного і мультимедійного обладнання, швидкісного доступу до Інтернету, наявність мережі Wi-Fi з безоплатним доступом, створення умов для навчання дітей з обмеженими можливостями);

– результати зовнішнього незалежного оцінювання, моніторингових досліджень, учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту робіт членів Малої академії наук, інших конкурсів та змагань;

– мережа класів, їх наповнюваність та перспектива розвитку;

– укомплектування бібліотечного фонду підручниками, науково-методичною, художньою та довідковою літературою, електронними підручниками, ліцензованим програмним забезпеченням;

– організація профільного навчання;

– організація інклюзивного навчання при наявності дітей з особливими потребами;

– рівень забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами, якісний склад та досягнення педагогічного колективу;

3) опис інвестиційних потреб опорної школи (придбання шкільних автобусів для перевезення учнів, оснащення навчальних кабінетів, придбання мультимедійного обладнання, встановлення мережі Wi-Fi з безкоштовним (безпечним) доступом, заходи з енергозбереження, ремонт приміщень, професійний розвиток учителів тощо).

4) копію установчих документів закладу.

Дата проведення конкурсу:

з 25 серпня до 13 вересня 2021 року включно – прийом документів;

з 14 вересня до 24 вересня 2021 року – визначення переможців.

Місце проведення конкурсу: м. Старобільськ, вул. Чернишевського, 26, 4-й поверх (конференц зала Відділу освіти Старобільської міської ради).

Заявки для участі у конкурсі приймаються у Відділі освіти Старобільської міської ради (конференц зала 4-й поверх) за адресою: 92703, Луганська область, м. Старобільськ, вул. Чернишевського, 26 з 25.08.2021 по 13.09.2021 (включно).

Особа, яка уповноважена надавати додаткову інформацію про проведення конкурсу: Попова Ольга Олександрівна, тел. (06461) 2-17-40, електронна пошта: star-osvita@ukr.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *